25RX303300MGC16X35.5
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
25RX303300MGC
25RX303300MGC16X35.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25RX303300MGC16X35.5, 3300µF kapasitansya sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltajda çalışan bu bileşen, -40°C ile 130°C arasında kullanılabilir. 130°C'de 4000 saatlik ömür süresi ile tasarlanmıştır. 31 mOhm empedans ve ±20% tolerans değerlerine sahiptir. Through-hole montaj tipine uygun olan kondansatör, 100 kHz'de 2.55 A ve 120 Hz'de 2.04 A ripple akım kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 standartlarına uygun olması nedeniyle otomotiv uygulamalarında kullanılır. Güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 3300 µF
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 130°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.55 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V