25RX30220M8X11.5
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
25RX30220M
25RX30220M8X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25RX30220M8X11.5, 220 µF kapasitansına ve 25V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle tasarlanmış bu bileşen, AEC-Q200 standartına uyumlu olup otomotiv uygulamaları için sertifiye edilmiştir. ±20% tolerans değeri ile belirtilen kapasitansdan sapmayı gösterir. 220 mOhm empedansı düşük ESR (Equivalent Series Resistance) özelliği sunar. Yüksek frekans ripple akımı 360 mA @ 100 kHz, düşük frekans ripple akımı 252 mA @ 120 Hz'dir. -40°C ile 130°C arasında çalışabilen kondansatör, 130°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 360 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 252 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V