25PZA180M10X10
CAP ALUM POLY 180UF 20% 25V T/H
Seri / Aile Numarası
25PZA180M
25PZA180M10X10 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25PZA180M10X10, 180 µF kapasitans değerine sahip alüminyum polymer kondansatördür. 25V nominal voltajda çalışan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. Radial, silindirik kasa içinde paketlenmiş Through Hole montaj tipi olan kondansatör, -55°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 27 mOhm ESR değeri ile düşük empedans özelliği sunar. 100 kHz'de 2.4 A, 120 Hz'de 120 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen bileşen, 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresine sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V