25PX1000MEFC10X16
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
25PX1000MEFC
25PX1000MEFC10X16 Hakkında
Rubycon 25PX1000MEFC10X16, 1000 µF kapasitanslı, 25V nominal gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk entegre edilebilen bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garanti eder. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 888 mA ve 120 Hz'de 740 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı devreleri, filtreleme uygulamaları ve düşük frekanslı sinyal işlemede kullanılır. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 888 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 740 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V