25PK2200MEFC12.5X20
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
25PK2200MEFC
25PK2200MEFC12.5X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25PK2200MEFC12.5X20, 2200µF kapasitansına ve 25V nominal gerilime sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garanti vermektedir. 10 kHz'de 1.725 A ve 120 Hz'de 1.5 A ripple akım taşıyabilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.725 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V