25PK1000MEFC10X16
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
25PK1000MEFC
25PK1000MEFC10X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25PK1000MEFC10X16, 1000 µF kapasitansına ve 25V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir şekilde çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 1.044 A ve 120 Hz'de 870 mA ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Polar yapısı nedeniyle polaritesi doğru bir şekilde bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.044 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V