25MXG8200MEFCSN22X30
CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
25MXG8200ME
25MXG8200MEFCSN22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25MXG8200MEFCSN22X30, 8200 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, şarj kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile 3000 saat 105°C ömürlü bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır. Snap-in kasa tipi sayesinde hızlı montaj imkanı sunar. Düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 2.34 A, yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 2.691 A'dir. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.691 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V