25MXC8200MEFCSN20X40
CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
25MXC8200MEF
25MXC8200MEFCSN20X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25MXC8200MEFCSN20X40, 8200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montajı ile PCB'ye radial snap-in paket türü aracılığıyla monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 2.691A ripple current kapasitesine 10 kHz'de, 2.34A'ye ise 120 Hz'de sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.691 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V