25MXC6800MEFC22X30
CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
25MXC6800MEFC
25MXC6800MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25MXC6800MEFC22X30, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış bu snap-in tipi kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 3000 saatlik yaşam süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans ve radial paket yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 2.4265 A ve 120 Hz'de 2.11 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve analog devreler gibi uygulamalarda stabilizasyon ve filtreleme işlevini yerine getirir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4265 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V