25MXC4700MEFC20X25
CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
25MXC4700MEFC
25MXC4700MEFC20X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25MXC4700MEFC20X25, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Through-hole montajı için radial, snap-in kasa tipi ile üretilmiştir.
Bileşen, -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür ömrü garantisi sunar. 10 kHz'de 1.8975 A ve 120 Hz'de 1.65 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyali düzeltme işlemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8975 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V