25MXC22000MEFC25X50
CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
25MXC22000ME
25MXC22000MEFC25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25MXC22000MEFC25X50, 22000 µF kapasitansı ve 25V rated voltajı ile yüksek kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmış, through-hole montaja uygun bu komponent, güç kaynakları, amplifikatör devreleri, filtre uygulamaları ve genel amaçlı elektronik sistemlerde geniş kapasitans değeri gerektiren yerlerde kullanılır. ±20% toleransı, 3000 saat ömrü (105°C'de), -40°C ~ 105°C işletme sıcaklık aralığı ve 4.646A ripple current kapasitesi (10 kHz) ile uzun süreli ve kararlı çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.646 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V