25MXC10000MEFC22X35
CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
25MXC10000MEFC
25MXC10000MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25MXC10000MEFC22X35, 10000 µF kapasitansı ve 25V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türü ile Through Hole montajına uygun olup, -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. 105°C'de 3000 saat ömür süresi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 10 kHz'de 3.0475A ripple current kapasitesine ve ±20% toleransına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.0475 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V