25CTQ035STRR
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
25CTQ035
25CTQ035STRR Hakkında
25CTQ035STRR, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. Common cathode konfigürasyonunda iki diyot içeren bu bileşen, yüksek akım doğrultma uygulamalarında kullanılır. 35V ters gerilim ile 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan bileşen, hızlı çalışma karakteristiğine (500ns) ve düşük forward gerilim düşüşüne (560mV @ 15A) sahiptir. Surface mount D2PAK (TO-263) paketinde sunulan komponent, -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, anahtarlama güç ışığı ve benzer uygulamalarda doğrultucu olarak tercih edilir. Part Obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.75 mA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 560 mV @ 15 A