250YXA33M12.5X25
CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
250YXA33M
250YXA33M12.5X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250YXA33M12.5X25, 33 µF kapasitanslı, 250V rated gerilim ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu polar kondansatör, -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 3000 saatlik ömür süresi 105°C sıcaklıkta garanti edilmektedir. 10 kHz'te 300 mA, 120 Hz'te 200 mA ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devresi ve enerjilendirme uygulamalarında kullanılan bir komponenttir. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V