250WA100MEFC18X20
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
250WA100MEFC
250WA100MEFC18X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250WA100MEFC18X20, 100 µF kapasitanslı, 250 V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi sunar. ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 608.4 mA ve 120 Hz'de 507 mA ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 608.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 507 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V