250VXR820MEFC35X35
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250VXR820M
250VXR820MEFC35X35 Hakkında
Rubycon 250VXR820MEFC35X35, 820 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak entegre edilebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilmesi ve 105°C'de 7000 saat ömürlü tasarımı, enerji kaynakları, invertörler ve güç dönüştürücüler gibi endüstriyel ve ticari uygulamalar için uygun hale getirmektedir. ±20% toleranslı kapasitans değeri, 3A @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı desteği ile genel amaçlı güç kaynağı ve filtreleme uygulamalarında güvenilir bir çözüm sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V