250VXR330MEFC30X25
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250VXR330M
250VXR330MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250VXR330MEFC30X25, 330 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 105°C'de 7000 saat yaşam süresi ile güvenilir performans sunar. Through-hole montajı için uygun radial, snap-in paket tipi ile beslenme kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Düşük (120 Hz'de 1.2 A) ve yüksek (10 kHz'de 1.8 A) frekans ripple akımı dayanıklılığı ile AC-DC dönüştürücüler, amplifikatörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V