250VXR330MEFC22X40
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250VXR330ME
250VXR330MEFC22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250VXR330MEFC22X40, 330 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montajlı, radial snap-in paketinde sunulmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 7000 saat ömürlüdür. 10 kHz'de 1.8 A ve 120 Hz'de 1.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, inverted ve AC motor kontrol devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V