250VXH820MEFC30X35
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250VXH820MEFC
250VXH820MEFC30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250VXH820MEFC30X35, 820 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V ile derecelendirilmiş bu komponent, radial through-hole montajı için tasarlanmıştır ve snap-in kutu paketlemesi ile gelir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar. 10 kHz'de 3.285 A ve 120 Hz'de 2.19 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedecesinde doğru polariteye dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.285 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V