250VXH680MEFCSN22X50
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250VXH680MEFCSN
250VXH680MEFCSN22X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250VXH680MEFCSN22X50, 680 µF kapasitansına ve 250V çalışma gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutulanma türü ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saatlik ömür garantisi sunan bu komponent, 10 kHz'de 3.675 A ve 120 Hz'de 2.45 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, endüstriyel güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.675 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V