250VXH680MEFC25X40
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250VXH680MEFC
250VXH680MEFC25X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250VXH680MEFC25X40, 680 µF kapasitanslı, 250V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 10 kHz'de 3.375 A ve 120 Hz'de 2.25 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.375 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V