250VXH390MEFC25X30
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
250VXH390MEFC
250VXH390MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250VXH390MEFC25X30, 390 µF kapasitansı ve 250 V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat yaşam süresine sahiptir. 10 kHz'de 2.52 A ve 120 Hz'de 1.68 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve ses sistemleri gibi alanlarda kullanılır. Snap-In kutulu paketleme ile kolay montaj sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V