250VXG330MEFC25X25
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250VXG330MEFC
250VXG330MEFC25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250VXG330MEFC25X25, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through Hole montajı ile radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.085 A ve 120 Hz'de 1.39 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.085 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.39 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V