250VXG330MEFC22X35
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250VXG330MEFC
250VXG330MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250VXG330MEFC22X35, 330 µF kapasitansa ve 250V rated voltage değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile PCB üzerine kolayca monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 5000 saat ömür süresi garantisinde çalışır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Düşük frekansda 1.64 A @ 120 Hz ve yüksek frekansda 2.46 A @ 10 kHz ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda filtre ve enerji depolama görevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.46 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.64 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V