250USG680MEFC30X30
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250USG680MEFC
250USG680MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250USG680MEFC30X30, 680 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile çalışan bu bileşen, radial snap-in paket tipinde tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilen kondansatör, 85°C'de 3000 saatlik ömürlü tasarıma sahiptir. High frequency'de 3.75A @ 10 kHz ve low frequency'de 2.5A @ 120 Hz ripple current özelliğine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.75 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V