250USG680MEFC25X35
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250USG680MEFC
250USG680MEFC25X35 Hakkında
Rubycon 250USG680MEFC25X35, 680 µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışan bileşen, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 3.75A ve 120 Hz'de 2.5A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses ve sinyal filtreleme devreleri ile endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.75 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V