250USG470MEFC22X35
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250USG470MEFC
250USG470MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250USG470MEFC22X35, 470µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında, 10 kHz'de 3.165A ve 120 Hz'de 2.11A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılır. Yüksek voltaj uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve filtreleme devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.165 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V