250USG1000MEFC25X45
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250USG1000MEFC
250USG1000MEFC25X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250USG1000MEFC25X45, 1000 µF kapasitanslı, 250V rated gerilimde çalışan radyal Snap-In alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, voltaj regülasyon ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. -40°C ile +85°C arasında güvenle çalışabilen ve 85°C'de 3000 saat ömrü bulunan kondansatör, 10 kHz'de 4.98A ve 120 Hz'de 3.32A ripple akımını tolere edebilir. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB lehimleme işlemleri ile monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.98 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V