250USC820MEFC25X45
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250USC820MEFC
250USC820MEFC25X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250USC820MEFC25X45, 820µF kapasitansa ve 250V rated voltaja sahip radial, snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 85°C'de 3000 saat ömür süresi ile endüstriyel ve komersyal ekipmanlara uygun tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışır. ±20% toleransına sahip olup, 10 kHz'de 4.515A ve 120 Hz'de 3.01A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.515 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V