250USC680MEFCSN30X30
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
250USC680MEFCSN
250USC680MEFCSN30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250USC680MEFCSN30X30, 680 µF kapasitansı ve 250V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. 3000 saatlik ömür ömrü @ 85°C koşullarında garanti edilmektedir. 10 kHz'de 4.065A, 120 Hz'de 2.71A ripple current kapasitesine sahip olup, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Güç kaynakları, ses cihazları, endüstriyel elektronik ve genel filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.065 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V