250USC470MEFCSN30X25
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250USC470MEFCSN
250USC470MEFCSN30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250USC470MEFCSN30X25, 470µF kapasitanslı ve 250V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 85°C'de 3000 saat çalışma ömrüne sahiptir. ±20% toleransı ile sağlanan kondansatör, 10 kHz'de 3.06A ve 120 Hz'de 2.04A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında endüstriyel ve ticari uygulamalarda kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.06 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V