250USC470MEFC25X35
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250USC470MEFC
250USC470MEFC25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250USC470MEFC25X35, 470 µF kapasitanslı, 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile standart elektronik uygulamalarında kullanılmaktadır. 85°C'de 3000 saat ömür ömrü ile endüstriyel ve tüketici cihazlarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlemlerinde tercih edilir. -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığında 10 kHz'de 3.225 A, 120 Hz'de 2.15 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.225 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V