250USC390MEFCSN25X30
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250USC390MEFCSN
250USC390MEFCSN25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250USC390MEFCSN25X30, 390 µF kapasitans değerine ve 250V dereceli voltaja sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine uygun tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür sağlar. ±20% tolerans aralığında seri ve paralel devre uygulamalarında, güç kaynakları, DC-DC konverterler, amplifikatörler ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 2.82 A, 120 Hz'de 1.88 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı elektriksel uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V