250USC390MEFC22X35
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
250USC390MEFC
250USC390MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250USC390MEFC22X35, 390 µF kapasitansla 250V nominal voltaj için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığında 3000 saat ömürlü tasarlanmıştır. 10 kHz'de 2.82 A ve 120 Hz'de 1.88 A ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V