250USC330MEFCSN22X30
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250USC330MEFCSN
250USC330MEFCSN22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250USC330MEFCSN22X30, 330 µF kapasitans ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile through hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı sunar. 85°C'de 3000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve DC filtreleme devrelerinde kullanılır. 10 kHz'de 2.49 A ve 120 Hz'de 1.66 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.49 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V