250USC220MEFC20X25
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250USC220MEFC
250USC220MEFC20X25 Hakkında
Rubycon üretimi 250USC220MEFC20X25, 220 µF kapasitanslı, 250V nominal gerilim değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransla üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklıklarında ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.89 A, 120 Hz'de 1.26 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, through-hole montaj tipiyle PCB'lere kolaylıkla entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.89 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V