250USC1500MEFC35X40
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250USC1500MEFC
250USC1500MEFC35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250USC1500MEFC35X40, 1500 µF kapasitesi ve 250V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile through-hole uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 6.495 A ve 120 Hz'de 4.33 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektrik devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.495 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V