250USC1000MEFC35X35
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250USC1000MEFC
250USC1000MEFC35X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250USC1000MEFC35X35, 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kutu paketlemesinde sunulmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bileşen, 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz yüksek frekansda 5.22 A ve 120 Hz düşük frekansda 3.48 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V