250PX220MEFC18X35.5
CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
250PX220MEFC
250PX220MEFC18X35.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250PX220MEFC18X35.5, 220 µF kapasitansa ve 250V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılır. 582 mA @ 10 kHz ve 485 mA @ 120 Hz ripple current değerleriyle yüksek frekans ve düşük frekans uygulamalarında istikrarlı performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 582 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 485 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V