250PK47MEFC12.5X20
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
250PK47MEFC
250PK47MEFC12.5X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250PK47MEFC12.5X20, 47µF kapasitans ve 250V rated voltage özellikleriyle radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin 2000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta garantilidir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 10 kHz'de 390 mA ve 120 Hz'de 260 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrolü ve enerji depolama devrelerinde kullanım için uygundur. Radial can paket yapısı standart PCB uygulamalarında kolay montajını sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V