250PK33MEFCT810X20
CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
250PK33MEFCT
250PK33MEFCT810X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250PK33MEFCT810X20, 33 µF kapasitanslı 250V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışmaktadır ve 2000 saat ömrü (85°C'de) garanti etmektedir. ±20% toleranslı bu bileşen, 10 kHz'de 307.5 mA, 120 Hz'de 205 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel elektronik ve enerji dönüştürme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 307.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 205 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V