250MXG560MEFCSN30X25
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250MXG560MEFCSN30X25
250MXG560MEFCSN30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250MXG560MEFCSN30X25, 560 µF kapasitansa sahip 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanmış olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömre sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı kapasitesi 2.4 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 1.6 A @ 120 Hz olarak belirtilmiştir. Through hole montaj tipi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve diğer genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V