250MXG560MEFCSN25X35
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250MXG560MEFCSN
250MXG560MEFCSN25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250MXG560MEFCSN25X35, 560 µF kapasitanslı, 250V rated voltajda çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür ömrü ile -25°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışmaktadır. 10 kHz'de 2.925A ripple akımı ve 120 Hz'de 1.95A ripple akımı toleransı sayesinde güç kaynakları, amplifikatörler ve genel amaçlı elektronik devrelerde filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'ye direkt yerleştirilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.925 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V