250MXG330MEFCSN20X35
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250MXG330MEFCSN
250MXG330MEFCSN20X35 Hakkında
Rubycon üretimi 250MXG330MEFCSN20X35, 330 µF kapasitanslı, 250 V rated voltajda çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 3000 saat 105°C ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. 10 kHz'de 2.355 A, 120 Hz'de 1.57 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.355 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V