250MXC820MEFCSN25X50
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250MXC820MEFCSN
250MXC820MEFCSN25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250MXC820MEFCSN25X50, 820 µF kapasitanslı ve 250V voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 105°C'de 3000 saat ömür ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı sunar. Yüksek frekans ripple akımı 3.15A@10kHz, düşük frekans ripple akımı 2.1A@120Hz olarak belirtilmiştir. Power supply filtreleme, ses amplifikaları ve endüstriyel kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.15 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V