250MXC470MEFC30X30
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250MXC470MEFC
250MXC470MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250MXC470MEFC30X30, 470 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde gelen bu komponentin kapasitans toleransı ±20%, çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 105°C arasında olup, 105°C'de 3000 saat ömrü garantilidir. High frequency'de (10 kHz) 2.475 A ve low frequency'de (120 Hz) 1.65 A ripple current taşıyabilir. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere direk takılı olarak kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, audio amplifierleri, endüstriyel elektronik uygulamaları ve genel amaçlı filtrelemelerin yapıldığı devreler başta olmak üzere çeşitli alanlarda uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.475 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V