250MXC390MEFC25X30
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250MXC390MEFC
250MXC390MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250MXC390MEFC25X30, 390 µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.025A, 120 Hz'de 1.35A ripple current kapasitesi ile endüstriyel güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.025 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V