250MXC330MEFCSN22X35
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
250MXC330MEFCSN
250MXC330MEFCSN22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250MXC330MEFCSN22X35, 330 µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür specifikasyonuna sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtering işlemlerinde kullanılır. 10 kHz'de 1.92 A ve 120 Hz'de 1.28 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.92 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V