250MXC1000MEFC30X45
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
250MXC1000MEFC
250MXC1000MEFC30X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250MXC1000MEFC30X45, 1000µF kapasitansına ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ürün, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında 3.6A @ 10kHz ripple current kapasitesine ve 2.4A @ 120Hz low frequency ripple current özelliğine sahiptir. Power supply filtrasyonu, smooth kapasitörü ve genel DC filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V