250LSQ470MEFC36X50
CAP ALUM 470UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
250LSQ470MEFC
250LSQ470MEFC36X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 250LSQ470MEFC36X50, 470 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile çalışan bu komponent, 3000 saatlik ömür garantisi (85°C'de) sunmaktadır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount şekilde kurulur. -25°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sağlayan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılır. ±20% tolerans değeri ve 1.888 A ripple akım kapasitesi (10 kHz) ile endüstriyel ve profesyonel elektronik uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.888 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V